To jest przykładowa wersja strony.


Przegląd

Nasza polityka zwrotów i wymiany obowiązuje przez 30 dni. Jeśli od zakupu minęło 30 dni, nie możemy zaoferować pełnego zwrotu kosztów ani wymiany.

Aby produkt kwalifikował się do zwrotu, musi być nieużywany i w takim samym stanie, w jakim go otrzymano. Musi być również w oryginalnym opakowaniu.

Kilka grup towarów jest zwolnionych ze zwrotu. Towary łatwo psujące się, takie jak żywność, kwiaty, gazety lub czasopisma nie podlegają zwrotowi. Nie przyjmujemy również produktów, które są artykułami intymnymi lub higienicznymi, materiałami niebezpiecznymi lub łatwopalnymi płynami czy gazami.

Dodatkowe elementy nie podlegające polityce zwrotu:


  • Karty podarunkowe
  • Oprogramowania do pobrania
  • Niektóre artykuły dotyczące zdrowia i higieny osobistej

Aby dokonać zwrotu, potrzebujemy paragonu lub dowodu zakupu.

Prosimy o nie odsyłanie zakupionego produktu bezpośrednio do producenta.

W określonych przypadkach, przyznawane są tylko częściowe zwroty:


  • Książka z widocznymi śladami użytkowania
  • CD, DVD, kasety VHS, oprogramowanie, gry video, taśmy, czy płyty winylowe ze śladami otwarcia.
  •  Każdy przedmiot, który nie jest w oryginalnym stanie, jest uszkodzony lub brakuje mu części z przyczyn nie wynikających z naszego błędu.
  • Każdy przedmiot, który został zwrócony po upływie 30 dni od daty dostawy.


Polityka zwrotów

 Po otrzymaniu i sprawdzeniu zwrotu, wyślemy Ci wiadomość e-mail z powiadomieniem, że otrzymaliśmy zwrócony towar. Powiadomimy Cię również o zatwierdzeniu lub odrzuceniu Twojego zwrotu.

Jeśli Twój zwrot zostanie zatwierdzony, uruchomimy proces zwrotu środków na Twoją kartę kredytową lub oryginalną metodę płatności w ciągu określonej liczby dni.

Opóźnione lub brakujące zwroty

W razie nie otrzymania zwrotu, sprawdź ponownie swoje konto bankowe.


Następnie skontaktuj się z wystawcą karty kredytowej, może minąć trochę czasu, zanim Twój zwrot zostanie oficjalnie zaksięgowany.


W następnym kroku skontaktuj się ze swoim bankiem. Zanim zwrot zostanie zaksięgowany, często mija trochę czasu.

Jeśli po wykonaniu powyższych kroków nadal nie masz zwrotu pieniędzy, skontaktuj się z nami pod tym adresem: (adres email)

Produkty przecenione

Polityce zwrotu podlegają tylko produkty w regularnej cenie. Produkty przecenione nie podlegają zwrotowi środków.


Polityka wymiany

Wymianie podlegają tylko przedmioty wadliwe lub uszkodzone. Jeśli potrzebujesz wymienić taki przedmiot, wyślij nam e-mail na adres {adres e-mail} i wyślij przedmiot na adres: {adres fizyczny}.


Polityka zwrotu prezentów

 Jeśli przedmiot został oznaczony jako prezent przy zakupie i wysłaniu go bezpośrednio do Ciebie, otrzymasz kredyt prezentowy o wartości zwrotu. Po otrzymaniu zwróconego przedmiotu zostanie wysłany do Ciebie bon podarunkowy.

Jeśli przedmiot nie został oznaczony jako prezent przy zakupie lub osoba, która dała prezent, wysłała zamówienie do siebie, aby przekazać je później, wyślemy zwrot pieniędzy osobie, która kupiła prezent, a on dowie się o Twoim zwrocie.


Dostawa i zwroty

Aby zwrócić zakupiony przedmiot, wyślij go na podany adres: {adres fizyczny}.

Za zwrot przedmiotu i pokrycie kosztów wysyłki odpowiada kupujący. Koszty przesyłki nie podlegają zwrotowi. Jeśli kupujący otrzyma zwrot pieniędzy, koszt wysyłki zwrotnej zostanie odjęty od zwrotu.

Czas oczekiwania na wymianę przedmiotu może być różny, w zależności od Twojego miejsca zamieszkania.

Jeśli zwracasz droższe przedmioty, możesz rozważyć skorzystanie z usługi śledzenia przesyłki lub wykupienie ubezpieczenia przesyłki. Nie możemy zagwarantować, że otrzymamy zwrócony przedmiot.
Potrzebna pomoc?

Skontaktuj się z nami  {email} jeśli masz pytania z wiązane z naszą polityką zwrotów.

Interested in technology, robotics and other cleaning innovations?
Get the latest news when you follow us on LinkedIn